Csatlakozz hozzánk!

Backend fejlesztő

Feladatok:

  • Új és meglévő PHP/Laravel alapú web alkalmazások tervezése, építése, fejlesztése, az aktuális best practicek alapján
  • Részvétel a specifikáció és kód reviewban
  • Együttműködés a csapat többi tagjával, UX, QA, design, PM csapat

Elvárások:

  • PHP fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat, referenciákkal alátámasztva
  • Kiváló Laravel ismeret
  • API tervezésben és fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • CI/CD eszközök használata, GitLab CI
  • Alapos SQL relációs adatbázis ismeret, schema tervezés és query optimalizálás
  • Webalkalmazás biztonsági ismeretek
  • Angol nyelv használata
  • Alapos queue és cache ismeretek
  • Tapasztalat agilis munkavégzésben

Előnyt jelent:

  • Cloud technológiák ismerete
  • Typescript ismeret
  • React/Redux vagy Vue.js ismeret
  • TDD fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Node.js fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Bagisto fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Legalább egy Laravel CRUD rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Támogató, szakmai csapat vár, ha segítségre van szükséged tőlünk megkapod!
  • Mindig a legújabb technológiákkal dolgozunk.
  • Változatos, közismert ügyfeleink izgalmas projektjeiben való részvétel. Célunk, hogy értéket teremtsünk, így te is büszke lehetsz a munkád eredményére!
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra (szakmai továbbképzések, workshopok, belső képzések).
  • Beépített tanulóidő – Heti 2 óra tanulóidő, amely be van építve a munkaidődbe. Csatlakozz be az angol óránkra vagy fordítsd szakmai fejlődésedre az idődet!
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél. 500 izgalmas projektet zártunk le sikeresen és több mint 10 év tapasztalatát kamatoztatjuk mindennapi feladataink során. Csatlakozol?
  • Rugalmas munkaidő – dolgozz rugalmas időbeosztással, akár otthonról, akár 3 irodánk egyikéből! Akár full remote-ban is dolgozhatsz, persze örülünk, ha találkozunk is veled modern irodánkban! Barátságos irodai környezetben várunk, ahol van egy akváriumunk is.
  • Munkaeszköz: MacBook Pro

A jelentkezéshez kérlek töltsd ki a következő form-ot!

Munkavégzés helye:

Budapest, Pécs vagy Őrbottyán

Munkarend:

Heti 2-3 nap irodai jelenlét, távmunka (home office)

További pozíciók