Csatlakozz hozzánk!

Projekt manager

Bővülő csapatunkba projekt managert keresünk. Téged keresünk, ha egyedi, témájában vagy technológiailag érdekes webes illetve mobil alkalmazás fejlesztési projekteken dolgozó csapatot szeretnél koordinálni. Olyan személyt keresünk, aki képes jó minőségű, átgondolt, tiszta kommunikációval irányítani a csapatát. Ha nem ijedsz meg attól, hogy ez egy technikai sport: minden projektben valami újat is fogsz tanulni, és egyre inkább tisztában kell lenni egy IT fejlesztő csapat működésének, napi munkájának, kihívásainak részleteivel – akkor ez egy neked való munkahely és állás.

Feladatok:

  • Webfejlesztés és mobilalkalmazás fejlesztési projektek koordinációja,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Fejlesztőcsapat napi feladatainak koordinálása,
  • Projektek nyomkövetése, riportok készítése.

Elvárások:

  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban is,
  • IT projektek managementjében szerzett tapasztalat,
  • Legalább egy agilis módszertan (preferáltan Scrum) ismerete.

Előnyt jelent:

  • GitLab vagy JIRA rendszerek használatában szerzett tapasztalat,
  • Szoftver tesztelési ismeretek,
  • Szoftver üzemeltetési projektben szerzett tapasztalat,
  • Pénzügyi, gazdasági alapismeretek,
  • Sales tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet együttműködő kollégákkal,
  • Nagy és közismert ügyfelek projektjeiben való részvétel,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, mentor rendszer, fizetett tanulóidő, workshopok,
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil cég (8 éve a mobil piacon és több mint 10 éve a webes piacon), hosszútávú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő

A pályázatokat részletes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk erre az email-címre:

Munkavégzés helye:

Budapest + Home Office

Munkarend:

Heti 2-3 nap home-office, 2-3 nap irodai munka a csapattal

További pozíciók