Csatlakozz hozzánk!

DevOps fejlesztő

Az Arteries Studio több mint 15 éves tapasztalattal tervezi meg és implementálja egyedi szoftveres megoldásait hazai és nemzetközi partnereinek akár 5 platformon párhuzamosan. Folyamatosan fejlődő csapatunk mindegyik területen (UX, Grafika, Backend, Frontend, Mobil és IOT eszközök, QA) aktívan követi, monitorozza a technológiai újdonságokat és építi be a mindennapi munkájába. Cégünk folyamatosan bővülő szakértői csapatába keresünk DevOps fejlesztőt.

Ezek lesznek a feladataid:

  • CI/CD pipeline tervezése és megvalósítása
  • különböző, a fejlesztői csapatoknál használatban lévő eszközök és alkalmazások integrálása és menedzselése
  • a legújabb hardver és szoftver megoldások folyamatos kutatása
  • részvétel az eszközök kiválasztásban és együttműködésük megtervezésében
  • a rendszerek architektúrájának kialakításában való részvétel, szem előtt tartva a fenntarthatóságot és az üzemeltetési szempontokat
  • együttműködés architektekkel, fejlesztőkkel
  • meglévő fejlesztési projektek támogatása

Ami szükséges lesz:

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • jártasság konténer technológiákban, infrastructure as code megoldásokban
  • scriptelési nyelvekben szerzett tapasztalat
  • automatizációs folyamatok (pl. Jenkins, Gitlab) illetve konfiguráció kezelők (pl. Puppet, Ansible) ismerete
  • szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • verziókezelő rendszerek ismerete (Git)
  • incidens-kezelő/követő rendszer ismerete (pl. JIRA, vagy Redmine)

Előnyt jelent:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • python vagy valamely további programozási nyelv: JavaScript, PHP, Java, C haladó szintű ismerete
  • jártasság a cloud technológiákban (AWS, GCP, Azure)
  • mélyebb tudás és tapasztalat CI/CD folyamatok kialakításában

Amit kínálunk:

  • Támogató, szakmai csapat vár, ha segítségre van szükséged tőlünk megkapod!
  • Mindig a legújabb technológiákkal dolgozunk.
  • Változatos, közismert ügyfeleink izgalmas projektjeiben való részvétel. Célunk, hogy értéket teremtsünk, így te is büszke lehetsz a munkád eredményére!
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra (szakmai továbbképzések, workshopok, belső képzések).
  • Beépített tanulóidő – Heti 2 óra tanulóidő, amely be van építve a munkaidődbe. Csatlakozz be az angol óránkra vagy fordítsd szakmai fejlődésedre az idődet!
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél. 500 izgalmas projektet zártunk le sikeresen és több mint 10 év tapasztalatát kamatoztatjuk mindennapi feladataink során. Csatlakozol?
  • Rugalmas munkaidő – dolgozz rugalmas időbeosztással, akár otthonról, akár 3 irodánk egyikéből! Full remote-ban is dolgozhatsz, persze örülünk, ha találkozunk is veled modern irodánkban! Barátságos irodai környezetben várunk, ahol van egy akváriumunk is.
  • Munkaeszköz: MacBook Pro

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen lennél munkatársunk, a jelentkezéshez küldd el fényképes angol vagy magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat erre az email-címre:

Munkavégzés helye:

Őrbottyán vagy Budapest

Munkarend:

Heti 2-3 nap irodai jelenlét, heti 2-3 nap távmunka (home office)

További pozíciók