Csatlakozz hozzánk!

Android mobil fejlesztő

Innovatív cégünk mobil csapatába keresünk többségében egyedi rendszerek mobilalkalmazás-fejlesztéséhez Android fejlesztő munkatársat senior, vagy intermediate szinten.

Feladataid lennének:

  • Saját fejlesztésű mobil üzleti alkalmazás fejlesztés
  • Megrendelőink egyedi igényei alapján történő továbbfejlesztési projektekben való részvétel, support feladatok
  • Új alkalmazások fejlesztése ügyfél, vagy saját megrendelésre és azok supportálása
  • Alkalmazásra vonatkozó hibabejelentések kivizsgálása és javítása

Szükséges kompetenciák:

  • Minimum 3 éves Android fejlesztési tapasztalat
  • JAVA, Kotlin, Flutter, Android Studio ismeretek
  • GIT rendszer ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, önálló precíz és igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Android és iOS együttes ismerete és aktív használata
  • iOS fejlesztési tapasztalat, Objective-C, Swift 5+ UIKit és SwiftUI ismerete
  • Unit testing
  • C++ tapasztalat
  • SQLite ismeret
  • CI/CD ismeret
  • Git flow-k mélyebb ismerete, SCRUM

Amit kínálunk:

  • Támogató, szakmai csapat vár, ha segítségre van szükséged tőlünk megkapod!
  • Mindig a legújabb technológiákkal dolgozunk.
  • Változatos, közismert ügyfeleink izgalmas projektjeiben való részvétel (pl.: banki alkalmazás). Célunk, hogy értéket teremtsünk, így te is büszke lehetsz a munkád eredményére!
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra (szakmai továbbképzések, workshopok, belső képzések).
  • Beépített tanulóidő – Heti 2 óra tanulóidő, amely be van építve a munkaidődbe. Csatlakozz be az angol óránkra vagy fordítsd szakmai fejlődésedre az idődet!
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél. 500 izgalmas projektet zártunk le sikeresen és több mint 10 év tapasztalatát kamatoztatjuk mindennapi feladataink során. Csatlakozol?
  • Rugalmas munkaidő – dolgozz rugalmas időbeosztással, akár otthonról, akár 3 irodánk egyikéből! Full remote-ban is dolgozhatsz, persze örülünk, ha találkozunk is veled modern irodánkban! Barátságos irodai környezetben várunk, ahol van egy akváriumunk is.
  • Munkaeszköz: MacBook Pro

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen lennél munkatársunk, a jelentkezéshez küldd el fényképes angol és/vagy magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat erre az email-címre:

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Őrbottyán

Munkarend:

Heti 1-2 nap irodai jelenlét, heti 3-4 nap távmunka (home office)

További pozíciók