Mobil fejlesztő

Innovatív cégünk mobil csapatába keresünk többségében egyedi rendszerek mobilalkalmazás-fejlesztéséhez iOS fejlesztő munkatársat senior, vagy intermediate szinten.

Feladataid lennének:

  • Saját fejlesztésű mobil üzleti alkalmazás fejlesztés
  • Megrendelőink egyedi igényei alapján történő továbbfejlesztési projektekben való részvétel, support feladatok
  • Új alkalmazások fejlesztése ügyfél, vagy saját megrendelésre és supportálása
  • Alkalmazásra vonatkozó hibabejelentések kivizsgálása és javítása

Szükséges kompetenciák:

  • iOS fejlesztési tapasztalat mininum 3 év Objective-c, Swift 5+ UIKit és SwiftUI ismerete
  • GIT rendszer ismerete
  • Unit testing
  • SQLite ismeretm használata
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, önálló precíz és igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Android és iOS együttes ismerete és aktív használata
  • JAVA, Kotlin, Android Studio Flutter React-Native c++ tapasztalat
  • CI/CD ismeret
  • Git flow-k mélyebb ismerete SCRUM

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Legújabb technológiák használata
  • Nagy és közismert ügyfél projektekben való részvétel (banki alkalmazás, licitálós portál stb…)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Beépített tanulóidő, workshopok
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő – Homeoffice lehetőség
  • MacBook Pro

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen lennél munkatársunk, a jelentkezéshez küld el fényképes angol és/vagy magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat erre az email-címre:

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Őrbottyán

Munkarend:

Heti 1-2 nap irodai jelenlét, heti 3-4 nap távmunka (home office)

Elérhetőség

Pécsi iroda

7624 Pécs, Zichy Gyula u. 1/c

Központi iroda

1139 Budapest, Forgách u. 9/b

Őrbottyáni iroda

2162 Őrbottyán, Fő út 89

info@arteries.hu

Telefon

Telefon

+36 30 5533 911

Kövess minket

a közösségi médiában

Kérje egyedi ajánlatunkat!

Személyes adatok

1/2

Rendszerünk a kitöltés során beírt adatokat a minőségi kiszolgálás érdekében a háttérben tárolja, a felhasználó az űrlapok használatával az adatok – részben, vagy egészben történő – tárolásához kifejezetten hozzájárul. Bővebben: Adatkezelési tájékoztató

Kérjük válasszon témát!

1/2