Backend developer

Feladatok:

  • Új és meglévő PHP/Laravel alapú web alkalmazások tervezése, építése, fejlesztése, az aktuális best practicek alapján.
  • Részvétel a specifikáció és kód reviewban.
  • Együttműködés a csapat többi tagjával, UX, QA, design csapat.

Elvárások:

  • PHP fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat, referenciákkal alátámasztva
  • Kiváló Laravel ismeret
  • Kiváló API tervezés és fejlesztés
  • CI/CD eszközök használata, GitLab CI
  • Node.js fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Alapos SQL relációs adatbázis ismeret, schema tervezés és query optimalizálás
  • Alapos webalkalmazás biztonsági ismeretek
  • Angol nyelv használata
  • Alapos queue és cache ismeretek
  • Tapasztalat agilis munkavégzésben

Előnyt jelent:

  • Cloud technológiák ismerete
  • Jó vezetői vagy management képességek
  • Typescript ismeret
  • React/Redux vagy Vue.js ismeret
  • TDD fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet együttműködő kollégákkal,
  • Nagy és közismert ügyfelek projektjeiben való részvétel,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, mentor rendszer, fizetett tanulóidő, workshopok,
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil cég (8 éve a mobil piacon és több mint 10 éve a webes piacon), hosszútávú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk a dolgozzvelunk@arteries.hu címre.

Munkavégzés helye:

Budapest, Pécs vagy Őrbottyán

Contact

info@arteries.hu+36 30 5533 911

Other offices

2162 Őrbottyán, Fő út 89.

7624 Pécs, Zichy Gyula utca 1/c.

Headquarter office

Budapest, Forgách u. 9/b, 1139

Hungary (HU)

Quote

Personal informations

1/2

Rendszerünk a kitöltés során beírt adatokat a minőségi kiszolgálás érdekében a háttérben tárolja, a felhasználó az űrlapok használatával az adatok – részben, vagy egészben történő – tárolásához kifejezetten hozzájárul. Bővebben: Privacy policy

Please select topic

1/2