Frontend developer

Front-end fejlesztőt keresünk a csapatunkba, akinek célja a skálázható és karbantartható kód szem előtt tartása, aki motivált a legmodernebb technológiákkal való termékfejlesztésére.

Csatlakozz a csapatunkhoz, ha szeretnél egyszerre egyedi termékeket fejleszteni és folyamatosan fejlődni is.

Feladataid lennének:

  • Webes alkalmazások frontend fejlesztése
  • Meglévő rendszerek felületeinek a továbbfejlesztése
  • Folyamatos együttműködés a csapattagokkal

Szükséges kompetenciák:

  • Legalább 2 éves tapasztalat Javascript fejlesztésben (React \ Angular \ Vue.js)
  • HTML5 és CSS3 magabiztos használata
  • CSS keretrendszerben szerzett ismeret (Bootstrap, Tailwind CSS)

Előnyt jelent:

  • React-ben szerzett több éves tapasztalat
  • TypeScript ismeret
  • Unit tesztelés
  • Backend technológiák ismerete (PHP, NodeJs)
  • Agilis módszertani ismeretek
  • Gitlab ismerete

Amit kínálunk:

  • Lendületes csapat, baráti légkör
  • Változatos projektek, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Legújabb technológiák használata
  • Heti 4 óra, amit szakmai fejlődésedre tudsz fordítani
  • Csapatépítő események, rendszeres workshop-ok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen lennél munkatársunk, a jelentkezéshez küld el fényképes angol vagy magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat a dolgozzvelunk@arteries.hu email címre!

Munkavégzés helye

Pécs vagy Őrbottyán

Munkarend

Heti 2-3 nap irodai jelenlét, heti 2-3 nap távmunka (home office)

Contact

info@arteries.hu+36 30 5533 911

Other offices

2162 Őrbottyán, Fő út 89.

7624 Pécs, Zichy Gyula utca 1/c.

Headquarter office

Budapest, Forgách u. 9/b, 1139

Hungary (HU)

Quote

Personal informations

1/2

Rendszerünk a kitöltés során beírt adatokat a minőségi kiszolgálás érdekében a háttérben tárolja, a felhasználó az űrlapok használatával az adatok – részben, vagy egészben történő – tárolásához kifejezetten hozzájárul. Bővebben: Privacy policy

Please select topic

1/2