Job Opportunity at Arteries

Be part of our great Team!

The Arteries team design and implement unique software solutions with more than 10 years of experience for his local partners as well as clients from overseas. We love to learn, extend our knowledge and do our best in quality in each departments like: UX, Graphics Design, Back-end, Front-end and Smartphone development as well as Quality Assurance. We are a great team together and continuously growing.

Young Dynamic Team

Four hours per week free learning and innovation time

One day per week Home office

Team Building Events & Workshops

Competitive Wages

Traveling Cost Compensation

Android és iOS fejlesztő

Innovatív cégünk mobil csapatába keresünk többségében egyedi rendszerek mobilalkalmazás-fejlesztéséhez Android és iOS fejlesztő munkatársat. Nem kizáró ok, ha kezdetben csak az egyik platformon magabiztos a tudás: senior, vagy legalább intermediate szinten.

Főbb feladatok, munkák

  • Saját valamint megrendelőinknek készített üzleti alkalmazás fejlesztésében részvétel, support tevékenységek,
  • Új alkalmazások fejlesztése ügyfél, vagy belső megrendelésre és azok fejlesztői támogatása
  • Alkalmazásokra vonatkozó hibabejelentések kivizsgálása és javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség (utolsó éves egyetemi, nappalis hallgatók jelentkezését is várjuk megfelelő tapasztalattal, tudással),
  • Android, iOS fejlesztési tapasztalat,
  • Android Studio, Xcode ismerete,
  • JAVA, Kotlin, Objective-C, Swift 4+ ismeretek,
  • GIT verziókezelő rendszer ismerete,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • Gyakorlatias hozzáállás, jó rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés,
  • SQLite ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Android és iOS platformok együttes ismerete és aktív használata
  • Unit testing gyakorlat
  • Git Flow-k mélyebb ismerete
  • CI / CD rendszerek ismerete
  • SCRUM módszertan ismerete
  • React-Native fejlesztési ismeretek

Jelentkezés az önéletrajz elküldésével a cv.mobile@arteries.hu e-mail címre.